Gossip Girl FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl FRPG

You know you love me... XoXo...GossipGirl
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

 

 Általános szabályok

Go down 
SzerzőÜzenet
GG
Admin
GG


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Nov. 17.

Általános szabályok Empty
TémanyitásTárgy: Általános szabályok   Általános szabályok Icon_minitimeCsüt. Nov. 17, 2011 1:46 pm

Tudom...igen. Azok, akik már jó ideje szerepjátékoznak, bizonyára elolvastak már nem egy ilyet, de kérlek, azért még vess erre is egy pillantást! Nem lesz sok, megígérem és nem lesznek bonyolultak.

Ugye itt jön egyértelműen a "regisztálj vezeték és kereszt névvel, ne pedig magdika2-vel vagy bogyó23-mal", majd ezt követi az előtörténet elkészítése, aztán az, hogy "amíg nincs elfogadott előtörténeted, addig nem játszhatsz" végül a "foglalj avatart"szabályok.

Ezeken felül:
1. az avatarod, csak azután lesz lefoglalva, hogy már elfogadtam az előtörténeted, a kép pedig minden esetben 200x320 legyen, vagy a nem megfelelő méretűeket én fogom lecserélni,
2. ne akarjon mindenki a "rosszaságok" vagy a "feltörekvők" csoportjába tartozni. Ugyebár egy városban se laknak tök egyforma emberek,
3. multikaraktert, csak 30 hozzászólás után lehet készíteni, melybe nem számítanak bele a nem játéktérre íródottak,
4. A játéktéren mindenki nyithat új topicot, ahol a játékostársával játszani szeretnének,
5. attól, hogy valaki a chaten játszik éjjel-nappal, még nem fog jó játékosnak tűnni, szóval tessék a játéktéren teljesíteni, nem chaten. Ott is lehet játszani természetesen, de akár ezeket a játékokat át is lehet vinni a játéktérre.

Jó játékot és kellemes időtöltést!

xoxo; Gossip Girl
Vissza az elejére Go down
https://gossipgirl.hungarianforum.com
 
Általános szabályok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gossip Girl FRPG :: Információk :: Alapok-
Ugrás: