Gossip Girl FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl FRPG

You know you love me... XoXo...GossipGirl
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

 

 Blair Waldorf ~ készül

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Blair Waldorf ~ készül Empty
TémanyitásTárgy: Blair Waldorf ~ készül   Blair Waldorf ~ készül Icon_minitimeSzomb. Nov. 19, 2011 11:56 am

Blair Waldorf ~ készül Brokn-heartBLAIR CORNELIA WALDORF Blair Waldorf ~ készül Brokn-heart

Blair Waldorf ~ készül Tumblr_lsce38Mkel1qlkwa2o1_500

Név: Blair Cornelia Waldorf
Becenév: Blair, B, Queen B
Szül. helye, ideje: New York City/USA - 1990 November 28
Csoport: Rosszaságok
Titulus: Queen B.

Blair Waldorf ~ készül Vignette

Szüleim: Harold Waldorf, 38 éves üzletember kinek a nemi beállítottsága kissé rossz irányba tért el. Ettől függetlenül imádom, ahogy ő is imád engem, de valahogy még bennem van a tüske, amit akkor szúrt belém mikor elhagyta anyámat Romanért.
Eleanor Waldorf a 37 éves divattervező kivel a kapcsolatom kissé hullámzó, mostanában nincs sok bajunk egymással. Talán ennek oka, hogy elég keveset van otthon, így nem igazán tudd a dolgaimról.
Testvére(i)m: Serena van der Woodsens; fogadott nővérem, ki egyben a legjobb barátnőm. Már ovis korunk óta ismerjük egymást, és képtelen vagyok rá huzamos ideig haragudni. Na jó kivéve az eltűnési-incidensét nem tudtam könnyen elfelejteni, és még most is neheztelek rá egy kicsit, és félek, hogy újra elveszítem.
Egyéb hozzátartozók: Roman, apám kedvese. Nem kedveltem túlzottan, sőt gyűlöltem, de a legutóbbi Hálaadásnak hála már képes vagyok elviselni.

Blair Waldorf ~ készül Vignette

Karaktered külső és belső jellemzői: Drágám, most ezt komolyan? Már akkor baj van ha nem ismersz meg. De azért kapsz egy rövid kis leírást, mert ma jó napomba találtál; barna hajkoronával áldott meg a fent lakó, amibe mindig láthatsz valami kis hajpántot. A ruháim mind egyediek, a legtöbb anyám kollekciójából van de persze szoktam más híres tervezőktől is vásárolni. Bőröm makulátlan, alakom pedig isteni. Nem hiába diétázok annyit, szivi.
Hogy milyen vagyok?

Amitől dühbe jövök: írj le egy dolgot, amitől azonnal a plafonon vagy.

Amit szeretek: Írj le egy dolgot, amit szeretsz, vagy amivel levehetnek a lábadról.

Blair Waldorf ~ készül Vignette

Előtörténet: Nem kell nagyon hosszú előtörténet, csak olyan, ami mindent magában foglal. A karakteredet ezáltal ismerjük meg, szóval ne 10 soros valami legyen, valamint ügyelj a helyesírásra!

Blair Waldorf ~ készül Vignette

(Lexa; nem publikus; durván egy éve)

Blair Waldorf ~ készül Vignette
Vissza az elejére Go down
 
Blair Waldorf ~ készül
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Becca Crawford ~készül~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gossip Girl FRPG :: Karakterek :: Első lépések-
Ugrás: