Gossip Girl FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl FRPG

You know you love me... XoXo...GossipGirl
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

 

 Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
GG
Admin
GG


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Nov. 17.

Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék   Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 3:36 pm

Nagyon szívesen. Smile
Vissza az elejére Go down
https://gossipgirl.hungarianforum.com
Dexter Crowe

Dexter Crowe


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Brooklyn

Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék   Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 12:00 am

Köszönöm szépen! Smile


A hozzászólást Dexter Crowe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 02, 2012 2:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
GG
Admin
GG


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Nov. 17.

Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék   Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 11:31 pm

A lakás és a szórakozóhely is készen áll. Mindkettőnél megnyithatod a helyszíneket, a leírást viszon vagy spoilerként tudom én betenni, vagy neked kell valamelyik helyszínhez. Smile Valamint ment egy PM! Smile

u.i.: A telefonod szintén kész. Smile
Vissza az elejére Go down
https://gossipgirl.hungarianforum.com
Dexter Crowe

Dexter Crowe


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Dec. 21.
Age : 38
Tartózkodási hely : Brooklyn

Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék   Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Icon_minitimeCsüt. Dec. 22, 2011 8:40 pm

Szeretnék egy helyszínt Brooklynba TriAngle néven és egy saját kuckót Dexter Crowe lakása címmel! Ja és persze egy mobilt, ki tudja milyen üzeneteket sodor a szél hozzám a gossip girl által! Remélem nem vagyok túl nagy igényű, ezért szeretnék még kérni valamit, kissé telhetetlen vagyok, de ez van! Ha lehet, akkor egy kisebb leírást is szeretnék a TriAngle éttermem/szórakozóhelyem/kaszinóm mellé:

A városrész centráljában központosul, elsőre egy menő feliratot lehet kiszúrni az ajtó felett, amin a TriAngle szó áll, de az "A" betű helyett csak egy szimpla szabályos háromszög látható, a fekete hátteret körülbelül a szó nagyságához méretezték, míg a hely neve kézírással kék neonfényekként izzik. A falak szimpla vörös téglákból vannak megépítve mértani pontossággal, amik jól keretezik a hatalmas kirakatméretű ablakokat, ezeken benézve egy szimpla előteret látunk, ami eléggé modern bútorokkal van felszerelve, ha belép valaki, akkor közvetlenül balra látható a ruhatár.

Ezen belül meg majd szeretném én kidolgozni a helyszíneket!
Smile


A hozzászólást Dexter Crowe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 02, 2012 2:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Beezus Goldwin
Admin
Beezus Goldwin


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Nov. 19.
Age : 34
Tartózkodási hely : Manhattan

Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék   Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 3:23 am

Egy szép kis házat szeretnék Manhattan csodás részére : )
Vissza az elejére Go down
GG
Admin
GG


Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011. Nov. 17.

Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Empty
TémanyitásTárgy: Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék   Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Icon_minitimePént. Nov. 18, 2011 5:12 am

...
Vissza az elejére Go down
https://gossipgirl.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék   Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új helyszínt, lakást, telefont szeretnék
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gossip Girl FRPG :: Felhasználók területe :: Kérések, keresések-
Ugrás: