Gossip Girl FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl FRPG

You know you love me... XoXo...GossipGirl
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

 

 Becca Crawford ~készül~

Go down 
SzerzőÜzenet
Becca Crawford

Becca Crawford


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Nov. 19.

Becca Crawford ~készül~ Empty
TémanyitásTárgy: Becca Crawford ~készül~   Becca Crawford ~készül~ Icon_minitimeSzomb. Nov. 19, 2011 4:34 am

Becca Crawford ~készül~ Brokn-heartRebecca Joy CrawfordBecca Crawford ~készül~ Brokn-heart

Becca Crawford ~készül~ 8zgebvpkhztgi64jvobb

Név: Becca Crawford
Becenév: Becca, Bec, Becky
Szül. helye, ideje: USA/ Manhattan; 1994. 11. 12.
Csoport: Rosszaságok
Titulus: The Wild Cat

Becca Crawford ~készül~ Vignette

Szüleim:
Anya: Julianne Elizabeth Crawford. 40 éves. Pár szó, ami jellemzi: régimódi, konzervatív, okoskodó, fegyelmezett...gazdag.
Apa: Johnatan Crawford. 41 éves. Pár szó, ami jellemzi: szétszórt, feszült, kapkodós, feledékeny...gazdag.
Testvére(i)m: Nincs.
Egyéb hozzátartozók: Most komolyan soroljam fel az egész állatkertemet és az egész családomat?

Becca Crawford ~készül~ Vignette

Karaktered külső és belső jellemzői: Írd le, milyen a karaktered. Milyen a haja, a szeme, az alkata, milyen ruhákat hord, majd meséld el, milyen személyiség.

Amitől dühbe jövök: Ha valaki a körmét végighúzza a táblán, attól kiver a víz. Ha ilyet csinálsz, készítsd a végrendeletedet.

Amit szeretek: Egy dolog, amit szeretek? Hát, sok ilyen van, de akkor mondjuk legyen az, hogy imádom, ha sikerül elérnem a céljaimat. Úgyhogy ne akadályozz meg ebben, mert nem leszünk jóban.

Becca Crawford ~készül~ Vignette

Előtörténet:
1994. - Megszülettem. Ezen nincs mit firtatni. Pont, kész és vége. Van akinek tetszik, van akinek nem.
1995. - Egy éves voltam. Már ekkor élveztem az életet egyesek szerint. Bár, ha már akkor élveztem, akkor mit csinálok most?
1996. - Két éves voltam. Nem voltam az a típus már ekkor sem, aki kivonja magát a dolgokból. Inkább játszottam mindenkivel, mint senkivel. Persze, azért már ekkor is megválogattam a baráti társaságomat.
1997. - Három éves voltam. Óvoda. Szerintem ez az a szó, ami egy háromévesnek a legtöbbször visszahangzik a fejében és szerintem ezzel mindent el is mondtam. Nem nagyon szerettem...
1998. - Négy éves voltam. Anyám kivett az óvodából és inkább otthon maradt velem. Ekkor kezdtem el táncolni is versenyszerűen.
1999. - Öt éves voltam. A tánc mellett kezdtem érdeklődni a zene iránt is. Már, ha az annak számít, hogy mindenből próbáltam hangszert gyártani.
2000. - Hat éves voltam. Első év az általánosban. Nem volt nagy cucc... A tanárokat már ekkor utáltam.
2001. - Hét éves voltam. Ekkor kezdtem komolyabban érdeklődni a zene iránt is. Már énektanárhoz jártam.
2002. - Hét éves voltam. Szerettem elkésni a suliból...akarom mondani sokáig aludni...
2003. - Nyolc éves voltam. Megvertem egy srácot a suliban, mert beszólt És nekem volt igazam. Csak egy intőt kaptam, semmi mást...
2004. - Kilenc éves voltam. Ekkor volt az első énekversenyem. Természetesen megnyertem.
2005. - Tíz éves voltam. Gyerekszerelem. Azt mondják, hogy későn kezdtem. Hát, nem is tartott sokáig... Meguntam a gyereket.
2006. - Tizenegy éves voltam. Ez volt az első év, amikor nem voltam kitűnő tanuló. Elkezdtem kamaszodni...
2007. - Tizenkét éves voltam. Ismét egy pasi. Ez már tovább tartott egy kicsit, de megint meguntam a gyereket, mert talán csak ő volt szerelmes, én nem.
2008. - Tizenhárom éves voltam. Elkezdtem nagyon kamaszodni. Kezelhetetlenné váltam szinte. Ekkor voltam először rendesen bulikban is.
2009. - Tizennégy éves voltam. Sokszor aludtam barátnőimnél, ami kicsit kiverte otthon anyámnál a biztosítékot, de nem érdekelt.
2010. - Tizenöt, tizenhat éves voltam. Szerelem. Az első komolyabb szerelmem. Alex-nek hívták a srácot. Őt tényleg szerettem. Mintha kicsit meg is változtam volna miatta.
Ma. - Nem is olyan rég szakítottam Alex-szel, mert megcsalt a szemét. Azt mondták, hogy lefeküdt egy csajjal. Nem nagyon akartam elhinni, de bevallotta. Hát, ki is dobtam. Most viszont itt van Kevin. Ő az új pasim. Szeretem, de valahol tudat alatt Alex-et keresem benne... Talán még mindig őt szeretem...


Becca Crawford ~készül~ Vignette

(Vivi; 16; 1-1,5 éve)

Becca Crawford ~készül~ Vignette
Vissza az elejére Go down
 
Becca Crawford ~készül~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blair Waldorf ~ készül

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gossip Girl FRPG :: Karakterek :: Első lépések-
Ugrás: